Hakkımızda

inweb Dijital Kartvizit (kısaca inwebcard), inweb tarafından üretilen ürünlerden biridir. Fikir olarak 2021’de ortaya çıkıp, geçen zaman içinde de sürekli geliştirilmektedir.

Yazılım geliştirme çekirdek kimliğimizin bir parçası olduğu için, sürekli olarak, yaşanılan sorunlara dijital çözümler sunma girişimindeyiz. inwebcard da bu tarz bir girişimin ürünüdür.

Vizyon

İnsanlar arasındaki iletişimi kolaylaştırmak ve iletişim verimini arttırmak için bu tarz bir ürün geliştirdik. Klasik kağıt kartvizitlere alışmış olsak da onların yetersiz kaldığı alanların sayısı oldukça fazla. Üstüne bir de kağıt tüketimini artırıyorlar. Bizim ürünümüzün ise getirdiği faydaların yanında kağıt tüketimini azaltarak doğa dostu olması da hoş bir ayrıntı oldu. Zaman içinde ürünün kullanım alanını ve kitlesini de genişletip daha pratik iletişim sağlayacağız.

Misyon

Kartvizitin ilk amacı iletişim bilgisi paylaşmaktır. Dijital kartvizit ise bunun ötesine geçiyor. İletişim bilgisi sayısının artması, arayüzün daha göze hitap edecek hale getirilmesi, çeşitli kullanım alanları eklenmesi; bunlar dert edindiğimiz alanlardan sadece birkaçı.