Sıkça Sorulan Sorular

inwebcard bir dijital kartvizit olduğundan modernleşen dünyada etkili bir rolü var. Dolayısıyla insanlarda merak oluşturabiliyor. Bu merağı gidermek amacıyla sık karşılaştığımız soruları ve cevaplarını burada sizlerle paylaştık.

Sorunuza burada bir cevap bulamazsanız İletişim sayfamızı ziyaret edip bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Logomu/tasarımımı nereye ekleyebilirim?

Kartın bir yüzüne basılacak olan logonuzu/tasarımı sitedeki ürün sipariş sayfasından ekleyebilirsiniz. Ya da alternatif olarak eposta/WhatsApp üzerinden de iletebilirsiniz.

Aylık abonelik ücreti var mı?

İlk satın alma işleminizden sonra kartınızı kullanmak için herhangi bir abonelik ücreti yoktur.

Bilgilerimi nasıl eklerim?

Kart telefona ilk defa okutulduğunda bir kayıt ekranı açılacaktır. Eposta ve şifrenizi belirledikten sonra profil sayfanıza yönlendirileceksiniz. Orada istediğiniz bilgileri girebilirsiniz.

Hangi telefonlar uyumludur?

NFC ve/veya QR kod tarama destekleyen tüm modern Android ve iOS cihazlar ile uyumludur.

Nasıl çalışıyor?

inweb dijital kartvizitlerde profil adres bilginizi kalbosuz olarak paylaşan bir NFC çipi vardır. Uyumlu telefonlarla karta dokunursanız iletişim bilgilerinizin bulunduğu profil sayfanız açılır. NFC uyumlu olmayanlar telefonlar ise QR kodu taratıp hedef sayfayı görüntüleyebilirler.

inwebcard ile ne yapabilirim?

Rehberdeki bir kişinin tüm bilgilerini bir kağıt kartvizite sığdırmak pek mümkün değil. Denenecek olsa da ortaya çıkan tasarım pek iç açıcı olmayacaktır. Onun yerine dijital bir kartvizit kullanıp online profil sayfanıza istediğiniz kadar bilgi ekleyebilirsiniz. Geriye sadece bu bilgileri çevrenizle paylaşmak kalıyor.

Bilgilerimi nasıl değiştiririm?

inwebcard sitesinde ya da kartı okuttuğunuzda açılan sayfadaki “Kartımız Düzenle” tuşuna basarak hesabınıza giriş yapabilirsiniz. O sayfada da bilgilerinizi değiştirebilir ya da gizleyebilirsiniz.

Telefonların inwebcard'ı kullanmak için bir uygulamaya ihtiyacı var mı?

Hayır. Uygulama tarayıcı üzerinden çalışıyor ve uygulamanın açılması için NFC ve/veya QR destekli bir telefon kullanmak yeterli.

Teslimat ne kadar sürer?

Logonuzu ve isim soyisim bilgilerinizi ilettikten 1-2 gün sonra kart hazır hale gelir ve kargoya teslim edilir.

inwebcard güvenli mi?

inwebcard, kullanmak ve/veya satmak için hiçbir veri toplamıyordur. Güvenlik konusunda oldukça hassasız. Veri olarak sadece kartın okutulma ve rehbere kaydedilme sayısını tutan sayaçlar var ve bunlar da kullanıcıya sunulan bir hizmettir.